ابرهای پفکی به شکل حیوانات دوست‌داشتنی

0 13


هنرمندی مکزیکی، ابرها را به‌ بوم نقاشی خود تبدیل کرده است و آن‌ها را به‌صورت حیوانات مختلف طراحی می‌کند.

«مونسه استنسیو» (Monse Ascencio) هنرمند متولد مکزیکوسیتی است که اشتیاقش به هنر و نقاشی باعث شد تا در رشته هنرهای تجسمی تحصیل کند. او با نگاه به ابرها، آن‌ها را به بوم نقاشی خود درمی‌آورد. این نقاش زمان زیادی را صرف مشاهده حرکت ابرها می‌کند؛ سپس، آن‌ها را با هنر دیجیتال به‌شکل شخصیت‌های حیوانی بامزه به تصویر می‌کشد. این هنرمند با اشتراک آثار زیبایش در اینستاگرام طرفداران زیادی پیدا کرده است.

از میان آثار ابری مونسه استنسیو می‌توان به موش‌ آوازخوان، لاک‌پشت پرنده، حلزون خوشحال، مرغ باکلاس، فیل موتورسوار و… اشاره کرد. این تصاویر جذاب هر بیننده‌ای را به یاد روزهای خوب کودکی می‌اندازند؛ دورانی که بی‌توجه به دنیای پرهیاهو، از تماشای اطرف خود لذت می‌بردید و ابرها را به‌شکل موجودات عجیب‌وغریب می‌دیدید.

مونسه استنسیو علاوه بر پروژه ابرها، نقاشی‌های فوق‌العاده‌ای می‌کشد و امیدوار است که آثارش الهام‌بخش دیگران برای محافظت از طبیعت و دنیا باشند. نقاشی‌های او نه‌تنها از نظر بصری بسیار دیدنی هستند، بلکه بیننده را ترغیب می‌کنند تا با چشمانی سرشار از عشق و احترام به دنیا نگاه کند. 

ابر به شکل فیل

ابر به شکل سگ آبی

ابر به شکل اژدها

ابر به شکل گوسفند

ابر به شکل راکون

ابر به شکل خرگوس

ابر به شکل خوک

ابر به شکل خرس

ابر به شکل تنبل

ابر به شکل موش

ابر به شکل گوسفند

ابر به شکل اردک

ابر به شکل بز

ابر به شکل حیوان

ابر به شکل سگ

ابر به شکل بچه تمساح

ابر به شکل بچه فیل

ابر به شکل حلزون

ابر به شکل چند موش

ابر به شکل مرغ

ابر به شکل فیل

ابر به شکل موش

ابر به شکل خرس

ابر به شکل موجودی عجیب

ابر به شکل مرغابی

ابر به شکل موشی بزرگ

ابر به شکل سمور آبی

برای شما نیز اتفاق افتاده است که با نگاه به ابرها آن‌ها را به‌شکل یک شیء یا حیوان تصور کرده باشید؟ در میان آثار هنرمند مکزیکی کدام تصویر جذابیت بیشتری برایتان داشت؟ حتما دیدگاه خود را با کاربران کجارو در میان بگذارید.

اگر در زمینه هنری خاصی فعالیت می‌کنید، می‌توانید تصاویر آثارتان را همراه با معرفی کوتاهی از خود به آدرس ایمیل info[at]kojaro.com ارسال کنید تا در صورت تایید، با نام شما منتشر شود.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.