«اثرِ راجر فدرر»؛ از ویمبلدون تا بورس نیویورک

0 12


راجر فدرر در کنار کیت، همسر ولیعهد بریتانیا و میرکا، همسر خودش در زمین مرکزی ویمبلدون

منبع تصویر، Getty Images

توضیح تصویر،

راجر فدرر در کنار کیت، همسر ولیعهد بریتانیا و میرکا، همسر خودش در زمین مرکزی ویمبلدون

یک سال پس از خداحافظی از تنیس، راجر فدرر دوباره به ویمبلدون بازگشت. همان جایی که او با هشت قهرمانی همچنان رکورددار است و دو سال پیش آخرین بازی دوران حرفه‌ای خود را انجام داد. فدرر بعد مصدومیت زانو و شکست در مرحله یک‌چهارم نهایی این تورنمنت گرنداسلم در سال ۲۰۲۱ مقابل هوبرت هورکاچ، دیگر هرگز به میادین حرفه‌ای بازنگشت.

امسال هم فدررقبل از شروع مسابقات فقط برای یک مسابقه نمایشی با کاترین، شاهدخت ولز، که برای تمجید از توپ‌جمع‌کن‌های ویمبلدون برگزار شد، به این مسابقات رفت. در طول مسابقات هم در مراسمی از پرافتخارترین مرد این تورنمنت تجلیل شد و او در کنار کیت و همسرش میرکا به عنوان تماشاچی در زمین مرکزی ویمبلدون حاضر شد.

پیش از آن هم این تنیس‌باز سوییسی در هاله آلمان حضور پیدا کرد. جایی که او ۱۰ بار قهرمان تورنمنت تنیس آن شده و حتی یک کوچه به نام‌اش شده است. برگزارکنندگان این رقابت‌ها یک مراسم باشکوه برای گرامی‌داشت او برگزار کردند.

شاید کمتر کسی بداند که فدرر از وقتی پارسال در مسابقات نمایشی تیمی «لیور کاپ» در لندن بعد از مسابقه دونفره در کنار رقیب دیرینه‌اش رافائل نادال در ۴۱ سالگی برای همیشه راکت‌اش را به دیوار آویخت، دقیقا چه کار می‌کند.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.