اختصاص گواهی‌نامه بین‌المللی نیم‌بها به زوج‌های جوان

0 9


به مناسبت فرارسیدن روز ملی ازدواج، کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی گواهی نامه رانندگی بین‌المللی را با ۵۰ درصد تخفیف برای زوج‌های جوان صادر می‌کند.

کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی به مناسبت فرارسیدن روز ملی ازدواج، در قالب طرح زوج ایرانی، گواهی‌نامه رانندگی بین‌المللی را با ۵۰ درصد تخفیف برای زوج‌های جوان صادر می‌کند.

این طرح توسط کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی به‌عنوان تنها نماینده رسمی و مجاز فدراسیون بین‌المللی اتومبیل‌رانی (FIA) در امر صدور این مدرک بین‌المللی، از ۳۰ خرداد ۱۴۰۲ به‌مدت هفت روز کاری، اجرا می‌شود.

در راستای اجرای طرح زوج ایرانی، زوج های جوانی که كمتر از ۳۰سال سن دارند و از تاريخ عقد ايشان كمتر از يك سال گذشته است، می‌توانند با در دست داشتن شناسنامه، گواهی‌نامه رانندگی ملی، اصل یا تصویر صفحه اول گذرنامه و یک قطعه عکس برای دريافت گواهی نامه رانندگی بين المللی با اعتبار يك سال، به دفاتر اصلی كانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی، مراجعه و همان روز گواهی‌نامه رانندگی بین‌المللی خود را دریافت کنند.

همچنین زوج های واجد شرایط می‌توانند به‌صورت غیر حضوری نیز درخواست خود را ثبت کنند. بر این اساس با مراجعه به نشانی اینترنتی https://idp.taci.ir و بارگذاری مدارک خود شامل تصویر صفحه دوم شناسنامه، گواهی‌نامه ملی، یک قطعه عکس و تصویر صفحه نخست گذرنامه، با وارد کردن کد ZOJIRANI، از تخفیف ۵۰ درصدی برخوردار شوند. در این روش، گواهی‌نامه‌های رانندگی بین‌المللی طی ۷ تا ۱۰ روز کاری، برای متقاضیان ارسال می‌شود.

دفتر شماره یک کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی در خیابان خرمشهر (آپادانا)- ابتدای خیابان عربعلی- بین کوچه یکم و سوم- پلاک ۲، دفتر شماره دو در خیابان آزادی- کوچه وزارت کار- پلاک ۱ و دفتر شماره سه در خیابان فیاض بخش- نبش کوچه جهانگردی- پلاک ۳۳، واقع شده است.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.