از عرش به فرش؛ کلوپ می‌تواند لیورپول را نجات دهد؟

0 12


یورگن کلوپ

منبع تصویر، Getty Images

تیمی که در سال‌های اخیر همواره مدعی اصلی قهرمانی در اروپا و لیگ برتر فوتبال انگلیس بود، حالا به روزی افتاده که در آرزوی بدست آوردن سهمیه لیگ قهرمانان است. چه به روز لیورپول آمده که یورگن کلوپ که همیشه به خوش صحبت بودن معروف بود، بعد از بازی توان چند کلمه حرف زدن با خبرنگاران را هم ندارد؟

شکست سه بر صفر ماه گذشته مقابل برایتون، باختی خجالت آور به شمار می‌رفت، اما شکست شنبه گذشته در ورزشگاه مولینکس به مراتب بدتر بود. باید در نظر گرفت که حریف نخست به هر حال جزو هفت تیم بالای جدول لیگ است اما ولورهمپتون، تیمی است که در منطقه سقوط قرار دارد.

این نخستین بار از سال ۲۰۱۲ است که لیورپول در لیگ برتر سه باخت پیاپی خارج از خانه را تحمل می‌کند. در سال جدید میلادی آن‌ها در چهار بازی نه گل خورده‌اند و فقط یک بار موفق به باز کردن دروازه حریفان شده‌اند؛ موقعیتی که چندان برای حضور در داربی مرسی‌ساید که هفته آینده برگزار می‌شود، نیست.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول هم با این عقیده موافق است: «باید بلافاصله وضعیت را برای بازی بعدی تغییر دهیم. اورتون امروز برد و در وضعیت خوبی قرار دارد و ما باید یک بار دیگر خودمان را ثابت کنیم.»Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.