امیر قلعه‌نویی، از اعترض به «چهل سال ظلم» تا «توافق» برای سرمربی‌گری تیم ملی

0 6


امیر قلعه نویی

منبع تصویر، Getty Images

به گزارش رسانه‌های ایران به دنبال «توافق» فدراسیون فوتبال با امیر قلعه‌نویی، سرمربی گل‌گهر سیرجان هدایت تیم ملی فوتبال ایران را به عهده می‌گیرد. گفته می‌شود که قرارداد اولیه قلعه‌نویی و فدراسیون فوتبال تا جام ملت‌های آسیا خواهد بود و در صورت رضایت دو طرف، تا جام جهانی تمدید می‌شود.

خبرگزاری ایسنا نوشته است که فدراسیون فوتبال و قلعه نویی دیشب به صورت تلفنی دومین مرتبه از مذاکره خود را انجام داده‌اند و امشب تصمیم نهایی برای عقد قرارداد میان طرفین گرفته می‌شود. اما با توجه به اینکه قلعه‌نویی فعلا هدایت گل‌گهر را بر عهده دارد و تیمش امشب در سیرجان میزبان نفت مسجدسلیمان است، اعلام توافق به بعد از بازی امشب موکول شده است.

ایسنا می‌گوید، احتمالا قلعه‌نویی همزمان هدایت تیم ملی و گل‌گهر را تا پایان فصل بر عهده خواهد داشت و با اتمام لیگ، به سرمربی تمام وقت تیم ملی ایران تبدیل می‌شود و این تیم را برای حضور در جام ملت‌های آسیا که دی ۱۴۰۲ برگزار می‌شود، آماده خواهد کرد.

البته امیر قلعه‌نویی مدتی قبل از حضور در تیم ملی انصراف داده بود. مدتی قبل که فدراسیون اعلام کرد از تعدادی نامزد ایرانی حضور در تیم ملی خواسته است که برنامه‌هایشان را برای این شغل ارائه دهند، قلعه‌نویی با «آرزوی سلامتی» برای مردم ایران و «به امید گذر از مشکلات اقتصادی» در شبکه‌های اجتماعی نوشت: «با توجه به شرایط موجود بحث سرمربی‌گری در تیم ملی را به دیگر دوستان واگذار می‌کنم و از این مسئله انصراف می‌دهم.»Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.