این روزها شاهد تهدیدات بیشماری علیه خودم خانواده‌ام هستم

0 25علی دایی در یک پست اینستاگرامی خبر داد که افراد و نهادهایی در دو ماه اخیر او و خانواده‌اش را تهدید کرده‌اند.

او یکشنبه شب ۶ آذر در اینستاگرام خود نوشت: در این ماه‌ها و روزهای اخیر شاهد تهدیدات بیشماری علیه خودم و خانوده‌ام از سوی برخی نهادها، رسانه‌ها و افراد ناشناس بوده‌ام.

وی در ابتدای این پست اینستاگرامی مثل دو ماه اخیر از معترضان حمایت کرد و نوشت: به امید آزادی بی‌قید و شرط زندانیان این‌روزها.

او در دو ماه گذشته بارها از معترضان حمایت کرد و حتی در مواقعی مثل انتقال حسین رونقی از زندان به بیمارستان در اطراف بیمارستان محل نگهداری او، علی دایی با ماشین حضور یافت. او همچین بازداشت وریا غفوری ملی پوش سابق را محکوم کرد.

آقای دایی در پست خود به یک روایت رسانه‌های حکومت هم پاسخ داد. در روزهای اخیر برخی سایتهای حکومتی مدعی شده بودند آیت الله بهجت از مراجع تقلید در زمان حیاتش به علی دایی توصیه کرده بود از حضور در شبکه‌های مجازی بپرهیزد. علی دایی با ابراز تردید به این ادعا گفته در زمان حیات آقای بهجت اصلا شبکه‌های اجتماعی به شکل امروز وجود نداشت.

علی دایی همچنین در بخش دیگری از پست اینستاگرام پرسیده «این عوام فریبی‌ها به کجا می‌خواهید برسید». ظاهرا انتقاد او از فایل افشا شده قاسم قریشی، جانشین سازمان بسیج است که در دیدار با گروهی از خبرنگاران بسیجی گفته بود «آدم وقتی می‌بیند یکی مثلا علی دایی که در وجودشان چیزی نمونده، البته بعید هم نیست با آن وضع تربیت دختر و زن.»

۲۵ آبان دنیز دختر علی دایی با یک پیام ویدئویی از اعتراضات مردم در ایران حمایت کرده بود.

علی دایی در کنار علی کریمی و جواد نکونام دعوت فیفا برای حضور در قطر را نپذیرفت.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.