با تمام توانم در این مبارزه همراه شما خواهم بود

0 6در ادامه واکنش‌ها به کارزار «من وکالت می‌دهم»، شاهزاده رضا پهلوی گفت که «ابزار عمومی این اعتماد» به او و دیگر افراد مورد وثوق مردم امکان قدرت و صراحت بیشتر برای مذاکره و گفت‌وگو در سطح بین‌المللی می‌دهد.

شاهزاده رضا پهلوی روز شنبه یکم بهمن در پیامی با سپاسگزاری از این که «تا این اندازه مورد اعتماد» مردم است، گفت: «بیش از چهار دهه قبل، زندگی سیاسی خود در تبعید را با این مأموریت آغاز کردم که یار و یاور شما در مبارزه برای آزادی ایران باشم. در مسیر انجام این ماموریت، اعتماد روزافزون شما ارزشمندترین سرمایه من بوده است‌.»

او در بیانیه خود نوشته است: «بدانید که به مسئولیتی که این اعتماد با خود به همراه می‌آورد، آگاهم و هم‌چون چهار دهه گذشته، بدون هرگونه چشم‌داشت و یا انگیزه شخصی، با تمام توانم همراه شما در این مبارزه خواهم بود.»

به گفته شاهزاده رضا پهلوی، «ابراز عمومی این اعتماد» به او و «دیگر افراد مورد وثوق» مردم، این امکان را می‌دهد که «با قدرت و صراحت بیشتری به نمایندگی از» آنان «در سطح بین‌المللی گفت‌وگو و مذاکره» کنند.

او با اشاره به پیام خود که در مهر ۱۳۹۹ با عنوان «پیمان نوین» منتشر شد، افزود: «نجات ایران جز با همبستگی ملی ممکن نیست. امروز نیز بار دیگر، دست همکاری به سوی همه نیروهای دموکراسی‌خواه اعم از شخصیت‌ها و احزاب و گروه‌ها دراز می‌کنم تا بر پایه سه اصل مشترک حداقلی: تمامیت ارضی ایران، دموکراسی سکولار مبتنی بر حقوق بشر، و حق مردم برای تعیین شکل نظام سیاسی از طریق یک انتخابات آزاد، یاریگر انقلاب ملی ایران باشیم.»

شاهزاده رضا پهلوی اضافه کرد: «مسیر پیروزی روشن، و آزادی میهن از چنگ اهریمن نزدیک است. هیچ نظامی هر اندازه خشن و خونخوار نخواهد توانست در برابر اراده پولادین ملتی متحد تاب بیاورد.»

کارزار «من وکالت می‌دهم» پس از سخنان اخیر شاهزاده رضا پهلوی، در رسانه‌های اجتماعی به راه افتاده و هم‌زمان با آن طوماری آنلاین برای وکالت به او گذاشته شده که تاکنون بیش از ۳۲۱ هزار بار امضا شده است.

این کارزار با واکنش‌های مثبت و منفی گسترده‌ای رو به رو شده و شماری از مخالفان، با هشتگ «من وکالت نمی‌دهم» به این اقدام واکنش نشان داده‌اند.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.