برگزاری نخستین سمپوزیوم ملی گردشگری

0 8


نخستین سمپوزیوم ملی گردشگری و سرمایه‌گذاری سبز برگزار می‌شود.

دانشکده گردشگری دانشگاه علم و فرهنگ با همکاری و حمایت بنیاد توسعه کسب و کار و شتاب‌دهنده فاخربوم و معاونت فناوری و کاربردی‌سازی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، «اولین سمپوزیوم ملی گردشگری و سرمایه‌گذاری سبز» را برگزار می‌کند.

این رویداد با هدف آشنایی با ظرفیت‌های همکاری در زیست‌بوم خلاق و دانش‌بنیان گردشگری و صنایع وابسته، شناسایی استارتاپ‌ها و مراکز نوآوری و خلاق فعال اکوسیستم گردشگری، جهت‌دهی به سیاست‌ها و برنامه‌های جاری صنعت گردشگری منطبق بر شعار ملی هفته جهانی گردشگری «سفر به فردای ایران، با گردشگری و سرمایه‌گذاری سبز»۹ و ۱۰ مهرماه ۱۴٠۲ برگزار می‌شود.

تقویت و توسعه انتقال فناوری‌های نوظهور گردشگری و صنایع وابسته، سرمایه‌گذاری سبز در صنعت گردشگری ایران و کارآفرینی و ایجاد اشتغال در جوامع محلی و مقاصد گردشگری ایران محورهای این رویداد است.

مخاطبان این رویداد مدیران و کارشناسان پارک‌های علم و فناوری، خانه‌های خلاق و نوآوری، شتابدهنده‌ها و مراکز نوآوری، استارتاپ‌ها و کسب و کارهای گردشگری و صنایع وابسته، مدیران و کارشناسان تشکل‌ها و انجمن‌های علمی و صنفی گردشگری و صنایع وابسته و دانشجویان، پژوهشگران، دانش‌آموختگان و استادان رشته گردشگری و رشته‌های وابسته هستند.

اولین سمپوزیوم ملی گردشگری و سرمایه‌گذاری سبز ۹ و ۱۰ مهر ۱۴۰۲، از ساعت ۱۳ تا ۱۹در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می‌شود.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.