جام جهانی قطر؛ با قوت گرفتن زمزمه بازگشت کی‌روش، اسکوچیچ دست از کار کشید

0 112


داراگان اسکوچیچ

منبع تصویر، Getty Images

توضیح تصویر،

دراگان اسکوچیچ درخشان‌ترین کارنامه به لحاظ نتایج را در تیم ملی ایران دارد اما هیچ گاه از حمایت کامل فدراسیون و حتی تماشاگران ایرانی سود نبرده است

حمید استیلی، سرپرست تیم ملی فوتبال مردان ایران می‌گوید روز سه‌شنبه – ۱۵ شهریور- در حالی که دراگان اسکوچیچ مطابق معمول در محل کار خود حاضر شده بود، پس از انتشار گسترده خبر توافق برای بازگشت کارلوس کی‌روش، مربی سابق تیم ملی ایران که در دو جام جهانی ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ هدایت این تیم را بر عهده داشت، آقای اسکوچیچ دست از کار کشیده و رفته است.

حمید استیلی کمی بعد در رسانه‌های ایران از فدراسیون فوتبال کشورش که به تازگی رئیس و هیات رئیسه آن تغییر کرده، انتقاد کرد و گفت: «اصول حرفه‌ای این است که وقتی با مربی قرارداد دارید درست نیست که بروید با مربی دیگری صحبت کنید. شما با این رفتار سرمربی را تضعیف می‌کنید. اگر فدراسیون فوتبال هم قرار است تصمیم به تغییر مربی بگیرد باید در کمیته فنی این تصمیم گرفته شود. اما اصلا این رفتار جوانمردانه نیست. اسکوچیچ کنارم بودم و ایشان را دیدم و اصلا جوانمردانه نیست».

ساعتی بعد رسانه‌های ایران گزارش کردند که آقای اسکوچیچ در صفحه رسمی خود در اینستاگرام سمت سرمربی‌گری خود در تیم ملی فوتبال ایران را حذف کرده است.

تیم ملی فوتبال مردان ایران که به همراه دراگان اسکوچیچ یکی از سریع‌ترین صعودهای خود به جام جهانی را رقم زد، با انگلیس، آمریکا و ولز در یک گروه قرار داد و به زودی بنا دارد با برپایی اردوی تدارکاتی در اتریش، دو مسابقه تدارکاتی برابر اروگوئه و سنگال برگزار کند.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.