جام جهانی ۲۰۲۲ قطر؛ تیم ملی فوتبال ایران دو بر صفر ولز را شکست داد

0 10


بازی ایران و ولز

منبع تصویر، Getty Images

تیم ملی فوتبال ایران در دومین بازی خود از مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر دو بر صفر با گل‌های روزبه چشمی و رامین رضائیان مقابل ولز پیروز شد. این تیم حالا با ۳ امتیاز در رتبه دوم جدول قرار دارد و با یک تساوی مقابل آمریکا در بازی سه‌شنبه شب هم بخت صعود دارد.

این مسابقه ایران هم با حاشیه‌های غیر فوتبالی شروع شد. ایران در حالی به مصاف ولز رفت که وریا غفوری ملی‌پوش سال‌های گذشته فوتبال ایران و بازیکن کنونی فولاد خوزستان به دلیل «انتقاد از تیم ملی» بازداشت شده است.

بازداشت بازیکن سابق تیم ملی در زمانی صورت گرفت که کی‌روش از خبرنگاران به دلیل پرسیدن سئوال‌های سیاسی انتقاد کرده و حتی پس از پایان مصاحبه مطبوعاتی بازی با ولز در اقدامی غیر معمول به سوی خبرنگار بی‌بی‌سی رفت و به او گفت چرا از مربیان آمریکا و انگلیس در مورد خروج از افغانستان سئوال نمی‌کند.

کارلوس کی‌روش سرمربی ایران در بازی با ولز از این بازیکنان در ترکیب اصلی استفاده کرد: حسین حسینی، احسان حاج‌صفی، میلاد محمدی، سعید عزت‌اللهی، مرتضی پورعلی‌گنجی، مهدی طارمی، علی قلی‌زاده، مجید حسینی، سردار آزمون، احمد نوراللهی و رامین رضاییان.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.