جهانگردان هندی وارد ایران شدند

0 7


جهانگردان هندی در مسیرسفر خود به‌سمت انگلستان، وارد ایران شدند.

جهانگردان هندی که سفر خود را از ایالت گجرات آغاز کرده‌اند، در مسیر خود به مقصد انگلستان، از بندرعباس وارد خاک ایران شدند.

گروه هشت نفره جهانگردان هندی شامل اعضای یک خانواده و یک گروه مستندساز هستند و سفر خود را با بدرقه وزیر گردشگری ایالت گجرات هند و با دو دستگاه خودرو، شامل خودرو کلاسیک ام جی ۱۹۵۰ و کمپر ون آغاز کردند.

این جهانگردان شب گذشته ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ شارجه در کشور امارات را ترک کرده و از طریق خطوط هوایی و با استقبال گرم مسئولان محلی کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی و معاونت گردشگری استان هرمزگان وارد ایران شدند. همچنین خودروهای این تور نیز صبح امروز از طریق مسیر دریایی به بندرعباس رسیدند.

لار، شیراز، اقلید، اصفهان، کاشان، تهران، زنجان و تبریز از جمله شهرهایی هستند که شرکت کنندگان در رویداد گردشگری هند-انگلستان، طی حضور ۱۰ روزه خود در ایران، از آن‌ها عبور و از جاذبه های طبیعی، تاریخی، گردشگری و فرهنگی مسیر جنوب تا شمال کشورمان، بازدید خواهند کرد.

برنامه‌های متنوعی به‌منظور استقبال، همراهی و بدرقه در مدت حضور گروه ياد شده در استان‌های مسیر از سوی کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی تدارک دیده شده است.

گروه جهانگردان هندی با عبور از ۱۶ کشور و پس از پیمایش مسافت دوازده هزار‏كيلومتری، در لندن پایتخت کشورر انگلستان به این سفر پایان خواهند داد.

کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی بر اساس وظایف و مأموریت‌های ملی و بین‌المللی خود و با هدف تقویت همکاری با فدراسیون انجمن‌های اتومبیل‌رانی هند (FIAA)، با انجام اقدامات و هماهنگی های لازم، تردد و عبور و مرور آنان در ایران را تسریع و تسهیل خواهد کرد.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.