جهان خودرو؛ رویارویی بنز و ب‌ام‌و در نمایشگاه مونیخ

0 6


«کلاس جدید» ب‌ام‌و

منبع تصویر، BMW

توضیح تصویر،

«کلاس جدید» ب‌ام‌و

این هفته در جهان خودرو: رونمایی از کانسپتی که نسل جدید کوچک‌ترین مدل‌‌های بنز را نمایش می‌دهد، کانسپت ب‌ام‌و که قرار است نگاه مردم به این کارخانه را تغییر دهد و مدل جدید تسلا که برای رقابت در بازار چین مجهز شده است.

بنز و ب‌ام‌و در برابر تسلا

مرسدس-بنز و ب‌ام‌و در آستانه برگزاری نمایشگاه خودروی مونیخ با رونمایی از دو کانسپت از تولید سری جدیدی از ماشین‌های الکتریکی خبر دادند. این ماشین‌ها از سال ۲۰۲۵ به بازار عرضه خواهند شد و جدی‌ترین تلاش دو خودروساز آلمانی برای رقابت با تسلا، بزرگ‌ترین خودروساز الکتریکی جهان است.

بنز یک روز پیش از آغاز نمایشگاه مونیخ کانسپتی از نسل جدید CLA رونمایی کرد. ماشینی که براساس این کانسپت ساخته می‌شود، کوچک‌ترین مدل بنز خواهد بود و به گفته کارخانه با هر بار شارژ می‌تواند تا ۷۵۰ کیلومتر حرکت کند.

منبع تصویر، MERCEDES-BENZ

توضیح تصویر،

چراغ‌های نسل جدید CLA نیم‌دایره است که یک ستاره بنز در وسط دارد

نسل جدید CLA فرم مدل کنونی را حفظ کرده، اما با خطوطی ساده‌تر طراحی شده است. بزرگ‌ترین تغییر در جلوی ماشین دیده می‌شود. جلوپنجره‌ ماشین با الهام از بنزهای اسپرت دهه شصت میلادی طراحی شده و در واقع پنلی است که تجهیزات سیستم خودران پشت آن قرار دارد. این پنل در کانپست با ستاره‌های نورانی بنز تزیین شده و یک آرم بزرگ بنز در وسط آن است. چراغ‌ها هم نیم‌دایره‌ای از لامپ ال‌ئی‌دی است که یک ستاره بنز در وسط دارد.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.