جهان خودرو؛ معرفی گران‌ترین و قوی‌ترین مدل ب‌ام‌و

0 53


مدیر ب‌ام‌و می‌گوید این شرکت می‌خواهد ظاهر ماشین‌هایش جنجالی باشد

منبع تصویر، BMW

توضیح تصویر،

مدیر ب‌ام‌و می‌گوید این شرکت می‌خواهد ظاهر ماشین‌هایش جنجالی باشد

این هفته در جهان خودرو؛ شاسی‌بلند جدید ب‌ام‌و که برای رقابت با لامبورگینی ساخته شده، مدل‌های مینیاتوری که از ماشین واقعی گران‌تر است، نگرانی خودروسازان اروپایی از ورود چین به بازار اروپا و گاف جنجالی جنرال‌موتورز در شبکه‌های اجتماعی.

چهره جنجالی ب‌ام‌و

ب‌ام‌و عکسی از شاسی‌بلند جدیدش منتشر کرده که می‌گوید قوی‌ترین مدل تولید انبوهی است که در تاریخ این کارخانه ساخته خواهد شد. این ماشین در زیرمجموعه M ب‌ام‌و ساخته می‌شود و به عنوان گران‌ترین مدل کارخانه از سال ۲۰۲۳ به بازار عرضه خواهد شد.

ب‌ام‌و مدل XM را به مناسبت پنجاهمین سال تاسیس زیرمجموعه M کارخانه رونمایی کرد. ماشینی که هفته گذشته معرفی شد، مدل تقویت شده‌ای از XM است که با نام “لیبل رد” از مدل معمولی متمایز می‌شود. ظاهر ماشین فرقی با مدل معمولی ندارد و تنها نوار قرمزی در جلو پنجره و دور پنجره‌هایش کشیده شده است.

منبع تصویر، BMW

منبع تصویر، BMW

توضیح تصویر،

ب‌ام‌و مدل XM را به مناسبت پنجاه سالگی زیرمجموعه M ساخته است

XM لیبل رد قوای محرکه هیبرید-الکتریکی دارد که ترکیبی از یک موتور الکتریکی و یک موتور هشت سیلندر بنزینی است. قدرت این قوای محرکه ۷۵۰ اسب بخار و شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعتش حدود پنج ثانیه است. این شاسی‌بلند می‌تواند با نیروی باتری تا ۸۸ کیلومتر حرکت کند. ب‌ام‌و مصرف سوخت این ماشین را ۱.۷ لیتر در هر صد کیلومتر اعلام کرده است.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.