حمایت از ایده‌های توسعه‌دهنده گردشگری کشاورزی توسط معاونت علمی ریاست جمهوری

0 10


رویداد سفر تندرستی زنبور عسل با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری دوم تا چهارم اسفندماه سال ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

رویداد سفر تندرستی زنبور عسل با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری دوم تا چهارم اسفندماه سال ۱۴۰۱ برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این رویداد، آموزش و معرفی ۱۰ استارت آپ برتر در سه موضوع کلی «گردشگری کشاورزی»، «گیاهان دارویی» و «زنجیره ارزش زنبور عسل» است و تیم‌های برتر به شتاب‌دهنده‌ها و مراکز نوآوری کشاورزی کشور معرفی خواهند شد.

این رویداد که با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و توسط باشگاه نوآفرینی توسکانو و مرکز آموزش عالی امام خمینی برگزار می‌شود؛ سه بسته حمایتی زرین، سیمین و مسین را برای برگزیدگان این رویداد در نظر گرفته است.

البته همه شرکت‌کنندگان در رویداد در شبکه باشگاه نوآفرینی توسکانو عضو شده و در جریان آموزش‌ها، دورهمی‌ها، نمایشگاه‌ها، رویدادها و داده‌های مفید دیگر قرار می‌گیرند.

همه کسانی که نوآوری و خلاقیت در موضوعات مرتبط ذکر شده را دارند می‌توانند در این رویداد مشارکت داشته باشند. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنند.

 Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.