خانواده دانش‌آموز ۱۶ ساله مترو تهران: برای دخترمان دعا کنید

0 4


پدر و مادر دختر مترو آرمیتا

منبع تصویر، irna

توضیح تصویر،

در گفتگو با خبرگزاری ایرنا، پدر و مادر این دختر تاکید می‌کنند که تصاویر و فیلم‌های این ماجرا را دیده‌اند و به گفته آنها «چیز خاصی نبود که بخواهد حاشیه‌ درست کند»

خانواده دختر دانش‌آموزی که صبح دو روز پیش در مسیر مدرسه و در ایستگاه متروی شهدا تهران به گفته مدیرعامل مترو «بیهوش» شد،‌ با تردید از «افت فشار» دخترشان به خبرگزاری دولتی ایران (ایرنا) می‌گویند که سر دخترآنها به «لبه قطار» خورده و در بیمارستان بستری است. آنها همچنین از مردم می‌خواهند که برای سلامتی او دعا کنند.

خبرگزاری دولتی ایران در این مصاحبه، به نقل از والدین او گفته که آنها تصاویر دوربین‌های مترو را دیده‌اند و تایید می‌کنند که حادثه پریروز، یک اتفاق بوده است. با وجود این، به نظر می‌رسد که این گفت‌وگو تقطیع شده، و مشخص نیست در چه شرایطی انجام شده است.

دیروز، یکی از مدیران متروی تهران گفته بود این دختر ۱۶ ساله ظاهرا به دلیل «افت فشار خون، تعادل خود را از دست داده و زمین خورده است». پیشتر اما اخباری تایید نشده درباره «درگیری بر سر حجاب» این دختر منتشر شده بود.

ایرنا به رغم گفتگو با خانواده این دختر و مدیرعامل مترو تهران، تاکنون اطلاعات پزشکی قابل اعتنایی منتشر نکرده است.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.