در تیراندازی با انگیزه«نژادپرستانه» در جکسون‌ویل در فلوریدا سه نفر کشته شدند

0 8پلیس جکسون‌ویل فلوریدا می‌گوید روز شنبه در تیراندازی یک مرد مسلح در یک فروشگاه این شهر سه شهروند آفریقایی‌تبار کشته شدند. پلیس معتقد است که این تیراندازی انگیزه «نژاد پرستانه» داشته است.

به گفته پلیس این جوان بیست و چند ساله پس از تیراندازی اقدام به خودکشی کرده است.

تی. کی واترز٬ رئیس پلیس جکسونویل٬ در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: مظنون، مردی سفیدپوست بود که جلیقه ضد گلوله پوشیده بود.

به گفته او دو مرد و یک زن در این تیراندازی به ضرب گلوله کشته شدند که هرسه سیاه پوست بودند.

این تیراندازی قبل از ساعت ۲ بعد از ظهر به وقت محلی اتفاق افتاد. فرد مهاجم با ورود به یک مغازه «دلار جنرال» در نزدیکی یک دانشگاه کوچک تاریخی سیاه پوستان آمریکا در این شهر به سوی حاضران تیراندازی کرد.

رئیس پلیس جکسونویل می‌گوید به اعتقاد پلیس فرد مظنون به تنهایی عمل کرده است و قبل از تیراندازی «چند بیانیه» را برای رسانه‌ها، والدینش و مجریان قانون نوشته بود که در آنها تنفر خود را از سیاه پوستان را به تفصیل بیان کرده است.

تی. کی واترز اضافه کرد، ماموران پلیس معتقدند فرد مظنون این تیراندازی را به مناسبت پنجمین سالگرد یک تیراندازی در جکسون ویل انجام داده است.

در تیراندازی چهارم شهریور سال ۱۳۹۷ در جکسون ویل فردی در تیراندازی به حاضر در مجموعه بازی کامپیوتری دو نفر را به ضرب گلوله کشت. فرد مهاجم پس از تیراندازی٬ دست به خودکشی زد.

یک جوان ۱۸ ساله مسلح پارسال در تیراندازی در یکی از سوپرمارکت‌های شهر بوفالوی ایالت نیویورک ۱۰ نفر را کشت، اقدامی که انگیزه آن «نژادپرستانه» توصیف شد.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.