سقوط یک بالگرد؛ حال وزیر ورزش و جوانان ایران «وخیم» است، مشاور وزیر کشته شد

0 8رئیس اورژانس کرمان می‌گوید حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان ایران، که بالگرد حامل وی و هیئت همراه روز پنجشنبه چهارم اسفند سقوط کرد، «وضعیت مناسبی ندارد و حال او وخیم است».

محمد صابری به خبرگزاری تسنیم گفته که وزیر ورزش دچار «خونریزی مغزی» شده و او با یک بالگرد «در حال انتقال به کرمان است تا سریعا عمل جراحی و درمان تخصصی روی وی انجام شود».

رئیس اورژانس کرمان درباره وضعیت سایر مجروحان این سانحه گفت: «گزارشات اولیه حکایت از شکستگی دست و پای اکثر مدیران حاضر در این بالگرد دارد».

خبرگزاری تسنیم در تازه‌ترین گزارش خود گفته که پس از ورود آمبولانس حامل مصدومان سقوط بالگرد به بیمارستان شهید باهنر کرمان، وزیر ورزش بلافاصله برای انجام عمل جراحی مغز راهی اتاق عمل شد.

این گزارش می‌افزاید: دو مصدوم دیگر که وضعیت مساعدی ندارند نیز به اتاق عمل منتقل شده‌اند.

بالگرد حامل وزیر ورزش و جوانان و هيئت همراه عصر پنجشنبه در یک ورزشگاه شهر بافت در استان کرمان سقوط کرد و بر اساس گزارش خبرگزاری‌های ایران، در جریان آن اسماعیل احمدی مدیرکل حوزه ریاست وزارت ورزش کشته شد.

بر اساس تصاویر منتشر شده از این سانحه، بخشی از بالگرد جدا شده است.

خبرگزاری ایسنا در مورد نحوه بروز این حادثه گزارش داده که «بالگرد یک بار می‌نشیند و سپس دوباره بلند می‌شود که موقع نشستن دوباره دچار سانحه می‌شود».

در همین حال، خبرگزاری تسنیم می‌گوید در این حادثه ۱۲ سرنشین و چهار خدمه پروازی مصدوم شده‌اند.

بر اساس این گزارش، مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی‌ ضربه مغزی شده و مدیرکل ورزش استان تهران از ناحیه کمر دچار مشکل و ضایعه نخاعی شده است.

این هلیکوپتر متعلق به جمعیت هلال احمر ایران بوده و به گفته یک مقام سازمان هواپیمایی کشور ثبت نشده بود.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.