شرکت سفرهای «علی‌بابا» رفع تعلیق شد

0 9


شرکت سفرهای علی‌بابا صبح امروز، ۲۸ خرداد ۱۴۰۲ از رفع کامل تعلیق موقت خود خبر داد. 

شرکت سفرهای علی‌بابا در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۴۰۲ از سوی هواپیمایی کشوری به‌طور کامل رفع تعلیق شد.

متن بیانیه علی‌بابا که در اختیار خبرنگار کجارو قرار گرفته است به شرح ذیل است:

در هفته‌های اخیر صنعت حمل‌ونقل هوایی شاهد شدت گرفتن اختلاف نظر میان انجمن شرکت‌های هواپیمایی و سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص میزان افزایش قیمت بلیط پرواز بود. ما در علی‌بابا، در بستر پلتفرم آنلاین خود و در راستای تأمین منافع مشتریان در دسترسی به بیشترین خدمات گردشگری، تمامی پروازهای تعریف شده در سیستم‌های فروش ایرلاین‌ها را فارغ از مرجع قیمت‌گذاری آن‌ها نمایش می‌دادیم. این موضوع سبب دامن‌گیر شدن علی‌بابا، با وجود عدم دخالت در قیمت‌های اعلامی تأمین‌کنندگان شد.

پس از مذاکرات صورت گرفته و شفاف شدن رویه، خود را متعهد می‌دانیم از این پس قیمت‌گذاری سازمان هواپیمایی را به‌عنوان رگولاتور اصلی رعایت کنیم.

ما، با تعهد به «توانمندسازی جامعه برای تجربه شایسته سفر» به‌عنوان بستر آنلاین ارائه خدمات گردشگری، همواره در مسیر ایجاد شفافیت در بازار تلاش کرده‌ایم. علی‌بابا، خود را متعهد به حفظ حقوق مشتریان و رعایت کلیه قوانین و مقررات صنعت می‌داند.

گفتنی است پیش از این خبرهایی در خصوص تعلیق موقت شرکت سفرهای علی‌بابا توسط برخی از رسانه‌ها منتشر شده بود. هم‌اکنون اما روابط عمومی شرکت سفرهای علی‌بابا با ارسال بیانیه‌ای برای خبرنگار کجارو از رفع تعلیق کامل این شرکت خبر داده است.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.