شش قدم، هفته اول لیگ برتر؛ سپاهان و استقلال پرقدرت آغاز کردند

0 17


سپاهان

منبع تصویر، IRNA

چهارشنبه در نخستین روز هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، پرسپولیس با گلی مشکوک به آفساید، آلومینیوم را در تهران شکست داد. ذوب‌آهن در خانه ملوان به پیروزی ۱-۲ رسید و نساجی و پیکان به تساوی ۱-۱ رسیدند.

بهترین نتیجه دیروز نصیب گل‌گهر شد که در خانه، فولاد را با سه گل شکست داد. استقلال خوزستان هم که همراه شمس‌آور قزوین امسال به لیگ برتر راه یافته یک بر یک مساوی کرد.

امروز – پنج شنبه، ۱۹ مرداد – در دومین روز از هفته اول رقابت‌های لیگ برتر، هوادار در بازی که با دستور شورای امنیت بدون تماشاگر برگزار شد در ورزشگاه دستگردی اکباتان مقابل مس رفسنجان به تساوی بدون گل رسید.

در همین روز، سپاهان با نتیجه‌ ۳ بر یک میهمانش تراکتور را مغلوب کرد. اتفاق ویژه این دیدار، پرتاب شدن مجدد یک نارنجک از روی سکوهای هواداران سپاهان به سمت سکوهای تماشاگران حریف بود. رسانه‌های ایران گزارش داده‌اند که یک تماشاگر تراکتور بر اثر برخورد نارنجک بیهوش شده و به ورزشگاه منتقل شد. هر چند باشگاه سپاهان ساعتی بعد با انتشار بیانیه‌ای مدعی شد که بیهوش شدن تماشاگر تراکتور به حمله عصبی مرتبط بوده و اکنون حال او پس از مراقبت‌های پزشکی «خوب» است.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.