شش قدم؛ طوفان استقلال در هفته شلیک گاز اشک‌آور در ورزشگاه‌ها

0 6


استقلال

منبع تصویر، ILNA

در هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران گرچه تمام مدعیان قهرمانی پیروز شدند، اما این استقلال بود که با نمایشی درخشان در صدر جدول قرار گرفت؛ هرچند که اتفاق ویژه این هفته نه در داخل زمین که در سکوهای ورزشگاه‌ها رقم خورد.

سپاهان، استقلال و پرسپولیس مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند. در قعر جدول نفت مسجد سلیمان سرانجام رنگ پیروزی را دید و صنعت نفت در روزی که هوادارانش با گاز اشک‌آور در کرج از سوی نیروهای انتظامی و امنیتی پذیرایی شدند به تساوی رسید. اما هر دو تیم همچنان در قعر جدول رده‌بندی باقی مانده‌اند. اتفاق ویژه هفته، اما دو بار استفاده از گاز اشک‌آور در ورزشگاه‌های فوتبال ایران بود.

بازی هفته: استقلال – هوادار

دیدار تیم‌های استقلال و هوادار، از متفاوت‌ترین دیدارهای لیگ برتر در فصل جاری بود. مسابقه‌ای که دو نیمه با کیفیت‌هایی متفاوت، برنامه‌هایی متضاد از سوی هر دو تیم و البته کیفیتی قابل توجه داشت.

ریکاردو ساپینتو، سرمربی استقلال، تیمش را با ترکیبی کاملا هجومی به زمین فرستاد. استفاده از سه مهاجم هم‌زمان در ترکیب اصلی، اجازه دادن به مدافعان کناری برای نفوذ تا مرز منطقه جریمه حریف، استفاده از سه هافبک متمرکز در میانه میدان برای پیروزی در جنگ‌های میانه زمین و نزدیک کردن مدافعان میانی به آن‌ها برای جلو ماندن تیم در زمین حریف، از جمله برنامه‌های اولیه‌ای بود که در نیمه نخست و از جریان بازی استقلال به چشم می‌خورد.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.