شش قدم؛ هفته خوشبختی پرسپولیس و دلهره نفتی‌ها

0 6


پرسپولیس

منبع تصویر، KHABAR VARZESHI

اتفاقات هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران به کام تیم یحیی گل‌محمدی بود. از میان مدعیان قهرمانی سپاهان و استقلال متوقف شدند و پرسپولیس به پیروزی رسید.

هرچه معادله صدرنشین‌ها در این هفته پیچیده‌تر شد، تصویر قعرنشین‌ها و تیم‌های در خطر سقوط روشن‌تر به نظر رسید. دو تیم نفت آبادان و مسجد سلیمان، با قبول شکست مقابل حریفان‌شان دوازده امتیازی ماندند و بیش از قبل به سقوط نزدیک‌تر شدند.

بازی هفته: آلومینیوم – سپاهان

منبع تصویر، JAMARAN

دیدار آلومینیوم و سپاهان، احتمالا مهم‌ترین و همین‌طور یکی از باکیفیت‌ترین رقابت‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال ایران بود. سپاهان پس از شش پیروزی پیاپی و رسیدن به صدر جدول رده‌بندی، به دنبال افزایش فاصله با سایر مدعیان بود و آلومینیوم می‌خواست نوار موفقیت‌هایش مقابل مدعیان قهرمانی، پاره نشود. آلومینیوم اراک پیش از این در دیدار هفته بیستم مقابل تراکتور، در دیدار هفته هجدهم مقابل پرسپولیس، در هفته سیزدهم مقابل گل گهر و در هفته دهم مقابل استقلال، شکست نخورده بود.

پیش از مسابقه دو تیم، تصور می‌شد مهدی رحمتی سرمربی آلومینیوم مقابل تیم پرمهره سپاهان، بازی بسته و دفاعی را در دستور کار قرار دهد. اما دقیقه چهاردهم محمود قائد رحمتی سرانجام یکی از مجموعه حملات آلومینیوم را به گل تبدیل کرد. این گل را می‌توان یکی از گل‌های زیبای هفته بیست و یکم دانست.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.