شش قدم؛ پرسپولیس به خودش باخت و از استقلال عقب افتاد

0 6


پرسپولیس و سپاهان

منبع تصویر، MEHR

هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر، به کام سپاهان و استقلال بود و طعمی تلخ برای پرسپولیس داشت. سرخ پوش‌های تهرانی، در بازی فینال‌گونه لیگ برتر مقابل سپاهان شکست خوردند و نه تنها به صدر جدول نرسیدند که حتی رده دوم را تقدیم استقلال کردند.

در این هفته امیر قلعه‌نویی برای آخرین بار روی نیمکت گل‌گهر نشست و وداع باشکوهی با لیگ برتر داشت. همچنین از اتفاقات ویژه این هفته می‌توان به شکست تراکتور در خانه مقابل مس رفسنجان اشاره کرد.

از سوی دیگر ناتوانی تلویزیون حکومتی ایران در پخش مستقیم دیدار تیم‌های فولاد و استقلال، واکنش‌های تندی را از سوی کاربران فضای مجازی به همراه داشت. برخی از کاربران ایرانی با اشاره به میزبانی کشورهای همسایه ایران در حوزه «خلیج فارس» از رقابت‌های جام جهانی، جام ملت‌های آسیا و جام خلیج فارس در ماه‌های گذشته، به قطع مکرر تصاویر دیدار تیم‌های فولاد و استقلال کنایه زدند و آن را مایه «شرمساری» دانستند.

بازی هفته: پرسپولیس – سپاهان

دیدار پرسپولیس و سپاهان به صورت طبیعی، یکی از مهم‌ترین دیدارهای هر فصل رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران محسوب می‌شود؛ وقتی این دیدار تکلیف صدرنشین و قهرمانی را تعیین کند، مسلما این دیدار متفاوت‌تر و مهم‌تر نیز خواهد بود.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.