شش قدم؛ پرسپولیس پیروز شد، استقلال دعوا کرد

0 19


فوتبال

منبع تصویر، TASNIM

بازی هفته؛ ذوب آهن – صنعت نفت

فدراسیون فوتبال ایران از آغاز اعتراضات سراسری پس از کشته شدن مهسا امینی در بازداشت گشت ارشاد، رقابت‌های لیگ برتر را پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاگران برگزار می‌کند. هفته چهاردهم لیگ برتر نیز از این قاعده مستثنی نبود.

هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر، روزهای جمعه و شنبه، نهم و دهم دی با برگزاری هشت دیدار پیگیری شد. در پایان این هفته، پرسپولیس با ۲۹ امتیاز بار دیگر به صدر جدول بازگشت. استقلال با ۲۷ امتیاز در رده دوم قرار گرفت. سپاهان و گل‌گهر هر دو با ۲۴ امتیاز در رده‌های سوم و چهارم نشستند. در انتهای جدول نیز صنعت نفت آبادان با ۱۰ امتیاز و نفت مسجد سلیمان با ۹ امتیاز در رده‌های پانزدهم و شانزدهم جدول قرار گرفتند.

منبع تصویر، TASNIM

توضیح تصویر،

تیم فوتبال ذوب‌آهن در اصفهان میزبان صنعت نفت آبادان بود

جمعه، تیم فوتبال ذوب‌آهن در اصفهان میزبان صنعت نفت آبادان بود. جذابیت این دیدار از نیمه نخست و با حملات دو تیم آغاز شد. هرچند که تماشاگری هم در ورزشگاه حضور نداشت که از صحنه‌های این مسابقه لذت ببرد.

به نظر می‌رسید نیمه دوم دو تیم تصمیم گرفتند، به بازی زیبای خود، نه تنها گل که هیجان و غافلگیری هم اضافه کنند. ابتدا صنعت نفت، در دقایق ۵۸ و ۶۵ با گل‌ٰهای محمد طیبی و محمد حسین باصری، دو بر صفر از حریف خود پیش افتاد.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.