شش قدم: رقابت پرتغالی‌ها، سانسور گل پیروزی

0 10


فوتبال

منبع تصویر، Tarafdari

توضیح تصویر،

رامین رضاییان در پنجمین دقیقه از وقت‌های تلف شده نیمه دوم، دروازه استقلال را از روی نقطه پنالتی باز کرد. پس از آن، روی زمین زانو زد و مچ دست‌هایش را روی هم گذاشت و پیش روی صورتش گرفت.

هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، باز هم بدون حضور تماشاگران برگزار شد. با وجود ادعای نهادهای حکومت مبنی بر پایان یافتن اعتراضات در شهرهای ایران، تمایل شفاهی فدراسیون و سازمان لیگ مبنی بر برگزاری بازی‌ها با حضور تماشاگران و همچنین اصرار برخی از مربیان و بازیکنان برای بازگشت هواداران به روی سکوهای ورزشگاه، مهمترین مسابقات لیگ پیش روی سکوهای خالی برگزار می‌شود.

در هفته شانزدهم، سپاهان مقابل استقلال پیروز شد تا داربی مربیان پرتغالی را ژوزه مورایس مقابل ریکاردو ساپینتوبا پیروزی به پایان برساند. پرسپولیس با پیروزی مقابل ذوب‌آهن صدر را همچنان در برای خود نگه داشت و در انتهای جدول، همچنان تیم‌های نفت مسجد سلیمان و نفت آبادان قعرنشین هستند.

منبع تصویر، Mehr

بازی هفته: تراکتور – گل گهر  

زیباترین هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر، به پرگل‌ترین مسابقه هم تبدیل شد. تراکتور با مربیگری پاکو خمس، مقابل تیم گل‌گهر با مربیگری امیر قلعه‌نویی قرار گرفت.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.