صدور روادید آمریکا برای یکی از مدیران سازمان «اوج» وابسته به سپاه پاسداران

0 36تصاویر منتشر شده از همراهان ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری اسلامی ایران، در نیویورک نشان می‌دهد که آمریکا به علی صدری‌نیا، از مدیران سازمان «اوج» متعلق به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روادید داده است.

سپاه پاسداران در فهرست سازمان‌های تروریستی ایالات متحده قرار دارد، و به این دلیل شماری از ایرانیانی که دوره خدمت وظیفه سربازی خود را در سپاه پاسداران گذرانده‌اند، از دریافت روادید آمریکا محرومند.

سازمان اوج از نهادهای زیرمجموعه سپاه پاسداران است که محصولات تبلیغی در حوزه‌های مختلف رسانه‌ای و هنری تولید می‌کند، و علی صدری‌نیا اردیبشت سال ۱۳۹۹ به سمت مدیریت ارتباطات و رسانه سازمان اوج منصوب شد.

وب‌سایت «خبر آنلاین» با انتشار عکس و تصاویری از همراهان ابراهیم رئیسی در سفر به آمریکا از علی صدری‌نیا به عنوان فعال رسانه‌ای نام برده است. این وب‌سایت از مهدی خانعلی‌زاده و جواد عسگری به عنوان دیگر همراهان رئیس‌جمهور ایران نام برده که با پروازی جداگانه وارد آمریکا شده‌اند.

از فعالیت‌های آقای صدری‌نیا تولیدی مستندی با عنوان «دمشق، تهران» است که در سال ۹۶ تولید شده و سعی در شبیه‌سازی اعتراض‌های دی ماه ۹۶ با اعتراض‌های در سوریه از زاویه نگاه جمهوری اسلامی دارد.

او علاوه بر این ساخت مستندی با نام «قائم‌مقام» را برعهده داشته که سعی دارد رویدادهای منجر به برکنار آیت‌الله منتظری از قائم‌مقامی رهبر جمهوری اسلامی در اواخر دهه ۶۰ را با تکیه بر روایت رسمی این روزها در جمهوری اسلامی روایت کند.

او همچنین سازنده مستند «غیررسمی» است که در آن بخش‌هایی گزینش‌شده از دیدارهای خصوصی آیت‌الله خامنه‌ای با افرادی فعال در زمینه‌های علمی، فرهنگی و هنری به تصویر کشیده شده است.

خبرگزاری‌های ایرنا و تسنیم، صدری‌نیا را به عنوان مستندساز و عضو تیم رسانه‌ای همراه با ابراهیم رئیسی در سفر به نیویورک معرفی کرده‌اند و نوشته‌هایی از او را بازتاب داده‌اند که از آن برمی‌آید مأموریت او در این سفر، تهیه مستندی از حضور ابراهیم رئیسی در نیویورک است.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.