طبیعت زیبای هلند در بهار

0 22


یک عکاس هلندی فصل بهار را برای نمایش طبیعت زیبای کشورش انتخاب کرده و تصاویر جذابی گرفته است.

«آلبرت دروس» (Albert Dros)، عکاس هلندی، یکی از پروژه‌های خود را به نمایش جذابیت بهار در کشورش اختصاص داده است که از گل‌های لاله تا آسیاب‌های بادی را در بر می‌گیرد. تصاویر دیدنی‌ او به همه علاقه‌مندان به عکاسی یادآوری می‌کند که گاهی اوقات برای ثبت بهترین عکس‌ها به سفرهای دورودراز نیازی نیست.

آلبرت دروس برای نمایش جادوی هلند در بهار، صبح زود را برای عکاسی انتخاب می‌کند تا بهترین تصاویر را شکار کند. این هنرمند درباره عکس‌هایش می‌گوید:

هلند به‌خاطر آب‌وهوای خوبش در دنیا معروف نیست؛ چراکه اغلب روزها هوا ابری و بارانی است. به همین دلیل، وقتی اوایل صبح را برای عکاسی انتخاب می‌کنید، نور خورشید با لایه‌ای از مه ادغام می‌شود و منظره زیبایی خلق می‌کند. یکی از این تصاویر به اسب‌هایی مربوط می‌شود که در میان مه بازی می‌کنند و طلوع رنگارنگ خورشید پس‌زمینه‌ای دراماتیک برای آن به وجود آورده است. همچنین تصویری از یک آسیاب بادی در لابه‌لای مه گرفته‌ام که گل‌های زیبای لاله‌ در جلوی آن خودنمایی می‌کنند. این تصویر بسیار رویایی و افسانه‌ای است.

مزرعه گل هلند با آسیاب بادی در پس زمینه

بازی دو اسب در طبیعت هلند

عبور جاده از جنگلی سرسبز در هلند

مزرعه گل در هوای ابری هلند

طبیعت بهاری هلند با پس زمینه آسیاب بادی

دویدن دو اسب در طبیعت هلند

طبیعت پر از گل و درخت در هلند

گل های شقایق در هلند

یک قو در دریاچه ای در هلند

جاده ای جنگلی و مملو از گل در هلند

طبیعت سرسبز هلند

خانه ای ییلاقی در طبیعت هلند

آسیاب بادی در هوای مه آلود هلند

جاده ای جنگلی در طبیعت هلند

طبیعت سرسبز هلند

عکس هوایی از آسیاب بادی در هلند

مزرعه گل در هلند

شما نیز از تماشای مناظر دیدنی هلند لذت بردید؟ کدام تصویر بیشتر موردپسندتان بود؟ حتما دیدگاه خود را با کاربران کجارو به اشتراک بگذارید.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.