عکس‌های حوضچه‌های نمک که با نقاشی انتزاعی اشتباه می‌گیرید

0 10


عکاسی خوش‌ذوق اقدام به عکاسی از حوضچه‌های نمک کرده که نتیجه آن تصاویری شبیه به نقاشی‌های زیبای انتزاعی است.

وارد هر آشپزخانه‌ای در سراسر جهان شوید، حتما نمک را در آن پیدا خواهید کرد. در حالی که مردم روزانه از نمک استفاده می‌کنند، اکثر آن‌ها اصلا به ذهنشان خطور نمی‌کند که از کجا آمده است. عکاسی به نام «تام هگن» (Tom Hegen) سالیان سال است که از عکس‌های هوایی برای نمایش حوضچه‌های نمک در سراسر جهان بهره می‌برد. او تصاویر انتزاعی خود را در کتاب «Salt Works» جمع‌آوری کرده است که از هفت فصل با ۱۶۷ عکس رنگی تشکیل می‌شود و هر فصل اطلاعاتی درباره مکان‌های تولید نمک ارائه می‌کند. هگن درباره عکس‌هایش می‌گوید:

ما انسان‌ها آثار خود را روی سطح زمین گذاشته‌ایم تا نیازهای روزانه‌مان را برآورده کنیم. من سعی می‌کنم با نگاهی به عوامل خارق‌العاده‌ای که بر محیط ما تاثیر می‌گذارند، بیننده را نسبت به آن سوژه‌ها حساس کنم.

نتایج تصاویر او از نظر بصری قابل‌توجه هستند؛ اما این مناظر طبیعی نیستند. آن‌ها که در اثر استخراج نمک ایجاد شده‌اند، تصویر ماورایی به خود گرفته‌اند و شامل رنگ‌ها و اشکال هندسی جالبی می‌شوند. در ادامه می‌توانید به تعدادی از این عکس‌ها بنگرید که خالق آن‌ها، انسان‌ها هستند.

حوضچه های نمک به رنگ های خردلی و خاکستری

مرزبندی زمین ها در حوضچه های نمک

عکس هوایی از حوضچه های نمک به رنگ آبی

زمین های مستطیلی شکل متعلق به حوضچه های نمک

حوضچه های نمک به رنگ قرمز

عکس هوایی از حوضچه های نمک

عکس هوایی از حوضچه های نمک به رنگ آبی و قهوه ای کمرنگ

تصویری انتزاعی از دریاچه نمک

اشکال هندسی در عکسی هوایی از حوچه نمک

زمینی وسیع در رنگهای مختلف

عکسی هوایی از حوضچه نمک به رنگ خاکستری و خردلی

اشکال هندسی در حوضچه نمک

عکس هوایی از حوضچه نمک

تعداد زیادی قایق در کنار دریاچه ای قهوه ای رنگ

رنگهای متنوع در حوضچه نمک

اگر با تماشای تصاویر این مقاله حس‌وحال خوبی در شما ایجاد شده است، آن را با کاربران کجارو در میان بگذارید. همچنین می‌توانید به ما بگویید که چه برداشتی از عکس‌ها داشتید و برایتان جالب بوده‌اند یا خیر؟Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.