مسیرهای پرتردد چارتری حذف شدند

0 6


مسیرهای پرتردد هوایی تهران به مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، اهواز، بندرعباس و کرمان از سیستم چارتری حذف شد.

با اعلام معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی مسیرهای پرتردد هوایی تهران به مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، اهواز، بندرعباس و کرمان از سیستم چارتری حذف شد.

شهریار افندی‌زاده، معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی، با اشاره به تشکیل جلسه‌ای به‌منظور مدیریت بازار بلیط هواپیما و حمل و نقل هوایی برای ایام نوروز ۱۴۰۲ اظهار داست:

سقف قیمت بلیط هر مسیر از سوی سازمان هواپیمایی کشور مشخص شده است و ایرلاین‌ها موظف به اعلام قیمت‌ها در چارچوب این سقف هستند.

برخورد دادستانی با ٩ سایت نامعتبر

افندی‌زاده درباره نابسامانی بازار فروش بلیط هواپیما به تشکیل جلسه‌ای با حضور رئیس سازمان هواپیمایی کشور، رئیس سازمان تعزیرات حکومتی و نماینده دادستانی برای بررسی موضوع اشاره کرد گفت:

با ۹ سایت‌ نامعتبر و فاقد مجوز از سوی دادستانی کل کشور برخورد شده است. 

در خصوص تفکیک فروش بلیط هواپیما و هتل، خارج کردن هفت مسیر پرتردد تهران به مشهد، اصفهان، تبریز، اهواز، بندرعباس و کرمان از سیستم چارتری، استقرار نماینده در فرودگاه‌های کشور برای رسیدگی به شکایت‌های مردمی اقدامات لازم انجام شده است.

ایجاد ۶٠٠ پرواز فوق‌العاده نوروزی

معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی گفت:

برای تنظیم بازار و مدیریت حمل‌ونقل هوایی برای ایام نوروز، ٣۵٠ پرواز فوق‌العاده داخلی و ۲۵۰ پرواز خارجی فوق‌العاده به ناوگان هوایی کشور اضافه شده است.

افندی زاده با تاکید بر اینکه بلیط‌ها باید بر اساس قیمت‌های تعیین شده فروخته شود، افزود:

هرگونه شکایت که به سازمان هواپیمایی و سازمان تعزیرات اعلام شود مورد پیگیری قضایی قرار می‌گیرد و با متخلف برخورد می‌شود.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.