کشتی گردشگری «پانیک بابلسر» تخریب شد

0 10


تخریب و جمع‌آوری کشتی تفریحی گردشگری پانیک که سال‌ها در بستر رودخانه بابلرود در محدوده شهر بابلسر لنگر انداخته بود، خبرساز شد.

کشتی تفریحی گردشگری پانیک که سال‌ها در بستر رودخانه بابلرود در محدوده شهر بابلسر لنگر انداخته بود در حال تخریب و جمع‌آوری است.

این کشتی تفریحی گردشگری سازه‌ای بتنی به مساحت یک هزار و ۸۰۰ متر مربع داشته و از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را به در قالب رستوران جهت پذیرایی از مسافران و گردشگران بابلسر آغاز کرد.

خبر تخریب این کشتی تفریحی در ۲۴ ساعت گذشته به سرعت در فضای مجازی دست به دست شد و شهروندان جویای علت تخریب این کشتی تفریحی هستند.

بر اساس شنیده‌ها به نظر می‌رسد طبق توافقی که شهرداری و شورای اسلامی شهر بابلسر با مالک این کشتی انجام داده‌اند و در راستای لای‌روبی فنی رودخانه بابلرود این کشتی در حال تخریب و جمع‌آوری است.

کشتی پانیک با چراغ سبز مالک تخریب شد

مجید صیادیان، شهردار بابلسر، در حاشیه تخریب این کشتی در جمع خبرنگاران بیان داشت:

در راستای برنامه‌های پیش‌بینی شده شورای اسلامی شهر و شهرداری بابلسر جهت لای‌روبی بابلرود این کشتی تفریحی در داخل رودخانه با موافقت مالک آن تخریب و جمع‌آوری می‌شود.

شهردار بابلسر ادامه داد:

مالک این کشتی بدون دریافت مبلغی موافقت کرد که این کشتی تفریحی از سطح رودخانه بابلرود جمع‌آوری شود.

وی بیان کرد:

این کشتی تفریحی به مساحت یک هزار و ۸۰۰ متر مربع با سازه بتنی در سطح رودخانه بابلرود لنگر انداخته بود که جمع‌آوری آن یک مطالبه چند ساله بود.

این مقام مسئول ادامه داد:

لای‌روبی رودخانه بابلرود در محدوده بابلسر با اعتبار ۲۵۰ میلیارد ریال در حال انجام است.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.