کفش‌ و لباس با معماری‌ رنسانس

0 8


یک گروه هنرمند از هوش مصنوعی استفاده کرده است تا پوشاک مدرنی با الهام از معماری رنسانس طراحی کند.

گروه هنرمندی به نام «Str4ngeThing» با استفاده از هوش مصنوعی توانسته است که کفش‌ها و لباس‌هایی با طرح معماری‌های مجلل خلق کند. آثار این گروه بر اهمیت خلاقیت و نوآوری در دنیای مد صحه می‌گذارند و نشان می‌دهند که با نگاه به آینده می‌توان محصولاتی استثنایی به وجود آورد. این هنرمندان درباره طرح‌هایش می‌گویند:

چرا نباید به‌سراغ هنر موردتحسین در دوره رنسانس برویم و آن را با تصاویر و فناوری امروزی ادغام نکنیم؟

Str4ngeThing با کمک هوش مصنوعی، کفشی زیبا مملو از ستون‌ها، طاقچه‌ها و نقوش تزیینی طراحی کرده‌اند که هر بیننده‌ای را به گذشته می‌برد. این‌گونه طراحی‌ها به‌خوبی ثابت می‌کنند که می‌توان از هوش مصنوعی در تفکر خلاق و الهام‌بخشیدن به طراحان برای پیشبرد ایده‌هایشان استفاده کرد.

در میان آثار هنری Str4ngeThing، مجموعه لباسی از خاندان مدیچی به چشم می‌خورد که توسط هوش مصنوعی طراحی شده است. مدیچی، خاندان قدرتمند بانکداری در دوره رنسانس بودند که بر فلورانس حکومت می‌کردند. روی شنل‌ها، ماسک‌ها و جلیقه‌هایی که توسط Str4ngerThing ساخته شده‌اند، نقش‌ونگار عناصری به چشم می‌خورد که در آن دوره به دست هنرمندان مشهور برای این خانواده ساخته شده بودند.

گروه Str4ngerThing چالش خلاقانه خود را فقط به کفش و لباس محدود نکرده است و تصمیم دارد که مجموعه رنسانس را در حلقه‌های ازدواج، چمدان، کوله‌پشتی و حتی خودرو ادامه ‌دهد.

کفش پاشنه دار با معماری رنسانس

کفش راحتی با طرحی از ساختمان های تاریخی

لباسی منقش به طرح های تاریخی

بوتی با نقوش گل

کوله پشتی با چهره یک زن

کفش پاشنه‌دار با طرحی از معماری رنسانس

ماسکی با طراحی مدرن

چکمه ای با طراحی از معماری تاریخی

لباس مردانه ای با چهره مردان تاریخی

بوتی با طرح هایی از دوره رنسانس

بوتی به شکل سازه تاریخی

بوتی با طراحی مدرن

استفاده از معماری دوره رنسانس روی پوشاک برای شما نیز جذابیت داشت؟ به نظرتان هوش مصنوعی می‌تواند تحولی اساسی در زمینه مد ایجاد کند؟ حتما کاربران کجارو را در جریان دیدگاه خود قرار دهید.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.