یک شب اقامت رایگان در بومگردی‌ها به ازای ۳ شب اقامت

0 18


بر اساس طرح جدید ارائه شده در صورت اسکان ۳ شب در اقامتگاه‌های بوم‌گردی، شب سوم به‌صورت رایگان برای گردشگران محاسبه خواهد شد.

جامعه حرفه‌ای اقامتگاه‌های بوم‌گردی کشور امسال طرحی ویژه‌ای را برای رونق بوم‌گردی‌ها و برای خانواده‌ها در نظر دارد که در این طرح، در صورت اسکان ۳ شب در اقامتگاه‌های بوم‌گردی، شب سوم به‌صورت رایگان برای گردشگران محاسبه خواهد شد.

صادق کاظمیان، عضو هیئت مدیره جامعه حرفه‌ای اقامتگاه‌های بوم‌گردی کشور، با اعلام این خبر اظهار کرد:

یک طرحی توسط هیئت مدیره جامعه حرفه‌ای اقامتگاه بوم‌گردی کشور پیشنهاد شد مبنی بر اینکه گردشگرانی که ۳ شب در اقامتگاه‌های بوم‌گردی اقامت داشته باشند، اقامت در شب سوم برایشان رایگان خواهد بود.

وی افزود:

این طرح صرفا یک پیشنهاد بوده است. برخی از اقامتگاه‌های بوم‌گردی در سطح کشور از این پیشنهاد استقبال کرده‌اند. این طرح به‌تازگی مطرح شده و به‌تدریج اقامتگاه‌های بیشتری به این طرح خواهند پیوست.

عضو هیئت مدیره جامعه حرفه‌ای اقامتگاه‌های بوم‌گردی کشور خاطرنشان کرد:

با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه، گرانی سفر برای مردم و کم‌رنگ شدن موضوع سفر برای مردم این طرح می‌تواند به گردشگران کمک کند تا از ظرفیت‌های اقامتگاه‌های بومگردی استفاده کنند.

کاظمیان تصریح کرد:

اقامتگاه‌های بوم‌گردی نیز این امکان را خواهند داشت تا با ضریب ماندگاری بیشتر گردشگران بخشی از هزینه‌ها و ضریب اشغال پایین خود را پر کنند.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.